Ten Ürünleri

Allık Markaları

Allıklar cilde doğal bir renk ve ışıltı katar. Birçok renk tonuna sahip olan allık markaları seçeneklerinden size en uygun olanı bu yazıda bulabilirsiniz.

NOTE – Luminous Silk Compact Blusher

8 ayrı tonu bulunan ürün argan yağı içerir. Nem kaybını engeller ve cildi kurutmaz. Bu özelliği sayesinde doğal bir görünüm sağlar. Argan yağı sayesinde cildi gün boyu nemli tutar ve yaşlanmayı geciktirir.

Argan yağı içinde, antioksidanlar bulundurur. Cildi yaşlanmaya karşı korur ve geciktirir. Hücre yenilemesine yardımcı olur. Cildin tahriş olmasını engeller ve daha genç bir görünüm sağlar.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Ambalajında özel uygulama fırçası bulunur. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresi vardır.

NOTE – Mineral Blusher

Zengin ve doğal mineraller içeren ürünün 3 ayrı tonu bulunur. İpeksi ve hafif bir yapıya sahiptir.

Kalsiyum, manganez, magnezyum ve çinko açısından zengin olan Coral Seaweed canlı bir cilt görünümü sağlar.

İçerisinde bulunan manganez B1, B3 ve C vitaminleriin metabolizmasını etkinleştirir ve cildin rahatlamasına yardımcı olur. Kalsiyum ise cildin canlı görünmesini destekler.

İçinde bulunan E vitamini sayesinde cildi çevresel faktörlerden korur. Işığı yansıtır ve yüzde aydınlık, ipeksi bir görünüm sağlar. Her cilt ipine uygundur.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermaolojik testlerden geçmiştir. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresi vardır.

GOLDEN ROSE- Silky Touch Blush-On

İpeksi ve yumuşak dokusuyla cilde canlılık verir. 10 renk seçeneği vardır.

GOLDEN ROSE- Powder Blush

Kadifemsi ve yumuşak yapıya sahip olan toz allık 10 ayrı renk seçeneğine sahiptir. Uzun süre kalıcı ve örtücü bir formüle sahiptir. Cilde aydınlık ve pürüzsüzlük kazandırır. Sedefli, parlak ve yoğun renkli tonları vardır.

GOLDEN ROSE- Ball Blusher

Kahverengi, pembe ve kahverengi-pembe karışık olmak üzere 3 ayrı renk seçeneği olan ürün küçük toplardan oluşur.

Fırça yardımıyla kolayca uygulanabilir. Parlak ve doğal bir görünüm verir.

GOLDEN ROSE- Longstay Blush Trio

İpeksi ve yumuşak bir formüle sahiptir. Üç ayrı seçeneğe sahip olan ürünün her birinde birbiriyle uyumlu üç ton bulunur. Doğal ve canlı bir görünüm sağlar. Tek başlarına ya da fırça yardımıyla karıştırılmak suretiyle farlı uygulamalar yapılabilir.

LOREAL PARIS – True Match Blush

Farklı cilt tiplerine uygunluk için 8 farklı renk seçeneği bulunan allık doğal yapısı ve içeriğindeki saf pigmentler sayesinde cilde doğal bir ışıltı ve canlılık katar. İpeksi yapısı ile ciltte pürüzsüz bir makyaj sağlar.

Kremsi Allıklar

GOLDEN ROSE- Creamy Blush Stick

6 ayrı renk tonu bulunan ürün yumuşak ve kadifemsi bir yapıya sahiptir. Kolay sürümü ve pürüzsüzce yayılmasıyla ideal bir üründür. Canlı, parlak ve doğal bir görünüm kazandırır.

İsteyen örtücülük için yoğun bir şekilde uygulanmalıdır. Parmak uçlarıyla kolayca dağıtılabilecek bir yapıya sahiptir. Fondötenin üstüne uygulanabileceği gibi tek başına da uygulanabilir.

FLORMAR – Smooth’n Blush

Kremsi allık hafif yapıya sahip olduğu için kolayca uygulanabilir ve rahatça dağıtılır. Ciltte belirginleştirmenin yanı sıra aydınlık ve canlı bir görünüm yaratır. 4 farklı renk tonu vardır.

Mat Allıklar

PASTEL – Colorist Blush

Set içerisindeki 3 farklı renk tonu ve 3 farklı set seçeneği vardır. Mat bir görünüm sağlar. Işıltılı ve doğal dokunuşlarla makyajı kusursuz bir hale getirir. Far olarak da kullanılabilir.

FLORMAR – Satin Matte Blush-On

Mat görünüm sağlayan kadifemsi yapısı ile ciltte pürüzsüz ve doğal canlı bir görünüm oluşturur. 6 farklı renk tonuna sahiptir.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

Devamı için:

Allık Markaları 2

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu