Ten Ürünleri

Allık Markaları 2

Allık makyaja canlılık ve doğallık katan bir üründür. Bu yazı allık markaları arasından size en uygun allığı bulmanız için yardımcı olacaktır.

ALIX AVIEN – Allık

Mikronize bir yapıya sahiptir. Kolayca sürülür. Doğal bir görünüm için doğal renk ve doğal ışıltı sağlar. 6 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Blush-On

9 farklı renk çeşidi bulunan allık ipeksi ve ince dokusu sayesinde ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlarken doğallık kazandırır. Özel yapısı sayesinde tere ve neme dayanıklıdır. Yoğun renklerle kusursuz bir makyaj fırsatı sunar.Editör yorumu: Küçük de olsa kapağının içinde bir ayna bulunuyor. Kalıcılığı ve renk yoğunluğu gerçekten iyi bir seri.

FLORMAR – Loose Blush-On

Ciltte pürüzsüz bir görünüm oluşturmanın yanı sırada ince yapısı sayesinde kolay uygulama imkanı sunar. 3 farklı renk tonu bulunur.

FLORMAR – Flash Baked Blush

Yoğun yapısı sayesinde güçlü belirginleştirme özelliğine sahip olup aynı zamanda yüz, yanak ve dekolte bölgelerinde ipeksi parlaklık sağlar.

FLORMAR – Smooth Touch Powder Blush

Kadifemsi yapısıyla kolay uygulama imkanı sunar ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Aynı zamanda cilde doğal bir canlılık katar.

PASTEL – Profashion Blush-On

6 farklı renk tonuna sahip olan allık ince dokusu ile ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlar. Ambalajın içerisindeki fırçası ile kolay uygulama imkanı sunar. cilde doğal bir şekilde renk kazandırır.

PASTEL – Profashion All Over

Uyumlu renkler bir arada bulunur ve 4 farklı ürün çeşidi vardır. Hem allık hem pudra hem de far olarak kullanılabilir ve ince yapısı sayesinde kolayca uygulanır.

PASTEL – Show by Pastel Allık

2 farklı renk çeşidi vardır. Yumuşak yapısı sayesinde cilde ipeksi, doğal ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

PASTEL – Pretty Women Cheeks Blush-On Rose

İpeksi yapısı sayesinde hem kolay uygulanır hem de ciltte doğal bir görünüm sağlar

PASTEL – Spring Blush On

Yumuşak yapısı sayesinde cilde kolayca renk verir. 2 farklı renk seçeneği vardır.

(NOTE: Tanıtımlar markaların sitelerinden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu