Gündem

23 Yıllık Hemşire Kansere Yenik Düştü

23 yıllık hemşirelik hayatını, çalıştığı hastanede kaybetti. 23 yıldır hemşirelik yapan Münire Ayturan, kanser hastalığına yenik düştü.

49 yaşındaki Hemşire Münire Ayturan, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapıyordu. Yaklaşık üç ay önce kanser hastalığına yakalanan Münire Hemşire, hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Tedavisine, görev taptığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başlandı. Ölümü de görev yaptığı hastanede gerçekleşti.

Münire Hemşire için, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde ve bu hastaneye bağlı olan Nükleer Tıp Merkezinin önünde olmak üzere iki ayrı cenaze töreni düzenlendi.

Münire Ayturan’ın cenaze törenine pek çok kişi katıldı. Törende Münire hemşireyi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen, başhekimin yardımcıları, hastanenin idari kadrosunda çalışanlar, sağlık sendikasının temsilcileri,  hemşirenin mesai arkadaşları ve diğer sağlık personeli son yolculuğuna uğurladı.

Münire Hemşire’nin, Cumartesi günü, Ordu ilinin Perşembe ilçesinde toprağa verileceği bildirildi.

Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyoruz.

DT Haber

DT Haber | Hemşirelik ve sağlık ile ilgili haber, makale vb. içerik üreticisi. Paylaşmak istediğiniz bilgileri daginiktopuzcom@gmail.com adresine veya https://www.facebook.com/hemsirelerkulubu/ gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu